שימו לב!כרגע הרכישה היא לאלבום דיגיטלי בלבד!
ישי ריבו אלבום LIVE

ישי ריבו
אלבום קונספט משולש
"במה💙 קהל💙 ואהבה"

"במה קהל ואהבה" הוא אלבום הופעות – לא אלבום הופעה.. המארז המשולש כולל ביצועים שנבחרו בקפידה, אחרי חודשים של האזנות למאות הופעות של ישי והלהקה בשנים האחרונות. ישי לקח על עצמו את המשימה המאתגרת לבחור את הביצועים וכך, בפינצטה בחר את הרגעים המיוחדים מההופעות הרבות , מאמפי שוני ב- 2017 ועד להופעה במוזיאון מגדל דוד שהתקיימה ביולי האחרון והועברה בשידור חי ל- 14 מדינות שונות.


על הפרויקט המורכב עבדו יחדיו ישי, מאור שושן ושי סיון , זה קורה במקביל לאתגרים שתקופת הקורונה הביאה עימה , בעיקר אילוצי הבידוד שהגיעו לסירוגין במהלך העבודה. מאידך הקורונה והפסקת ההופעות לתקופה, אפשרה לישי והצוות שלו, להשקיע את כל זמנם וליבם בפרויקט. האלבום כולו מהווה תמונת מראה מדויקת של היחסים ,הקשר הנדיר ובעיקר החיבוק ההדדי של אמן ולהקה, עם הקהל החם והאוהב , הופעה חיה היא שיאו של אותו חיבוק בין אמן לקהל.


המארז המשולש כולל :

1. במה-ביצועים נבחרים מהופעות מתוך האלבומים "תוכו רצוף אהבה" ו"פחד גבהים".

2. קהל - ביצועים נבחרים מהופעות מתוך האלבומים "שטח אפור" ו"אלול תשע"ט".

3. אהבה (דואטים) - אלבום המוקדש כולו לדואטים בלתי נשכחים עם אורחים בהופעות:
שלמה ארצי, אהוד בנאי , שולי רנד, אמיר דדון, עקיבא, עמיר בניון, נתן גושן, אלדד ציטרין,

4. מארז דיגיטלי על גבי דיסק און קי ובו כל השירים לצד פרשנויות של הרב יונתן זקס וסיון רהב מאיר לשירים נבחרים, בעברית ,אנגלית, צרפתית .
+חוברת אקורדים דיגיטלית


הכל התחיל בלג׳ בעומר האחרון בו הגעתי להבנה שלמרות העבודה הרבה והזמן הקצר, אני צריך
לעשות השתדלות מקסימלית בכדי להוציא לאור את הביצועים והרגעים הקסומים שעברנו יחד קהל
אהוב במשך שלוש השנים האחרונות בבמות ובהיכלים השונים ברחבי הארץ.
ובנוסף הדובדבן שבקצפת זה החלק האחרון שמרכז דואטים וביצועים משותפים
עם אמנים מופלאים שהם השראה גדולה עבורי. כבוד🙏
וכל זה לא היה קרוב לקרות אלמלא הצוות המיוחד והמושלם שה׳ שלח לי שעבד איתי ימים ולילות וגרם לפרוייקט הזה לעמוד על רגליו מוכן ומזומן, כמו שבאמת מגיע לכם מקווה שאלו בשורות טובות עבורכם,
כי עבורי זה נס של ממש בכל המובנים תודה לכם קהל יקר על האהבה ועל הדרך,
תודה לך ה׳ יתברך על הכל

*השירים באלבום המשולש כוללים ביצועים לשירים מארבעת האלבומים של ישי: "תוכו רצוף אהבה", "פחד גבהים", "שטח אפור", "אלול תשע"ט". שירים כמו: "תוכו רצוף אהבה", "הלב שלי", "מקשה אחת זהב", "זוכר אני", "הנה ימים באים", "מציל אותי כל יום", ו"כתר מלוכה" שראה אור בתקופת הקורונה ,ומועמד מוביל במצעדי סיכום השנה ועוד רבים וטובים אחרים.